Femeia citește #clubulcititoarelormoderne

header

Cunoști o lume nouă, o absorbi cu nesaț prin pori… dai pagina.
Ai savorat o carte, senzațiile și impresiile nu te pot lăsa să taci. Dai un click că ai terminat de citit și în scurt timp afli că ești așteptată la o întîlnire cu prietenele, la un pahar de vin, o ceașcă de cafea sau ceai… acolo unde lumea ta este înțeleasă.
Discuți cu oameni interesanți de la care te inspiri, întîlnești scriitori, ai parte de cadouri și surprize. Sunt multe feluri de a te simți importantă, de a înțelege că tu crești noua generație

Înscrierea în Clubul Cititoarelor Moderne îți oferă acces privilegiat la toate acestea. Ca membru al clubului ești într-o companie bună – foarte bună, aș spune. Membrii noștri sunt femei sociabile și pasionate de lectură. Femei din diverse profesii, din medicină, din învățămînt, de la oraș sau sat. Le vei întîlni pe toate aici în Clubul Cititoarelor Moderne.

Vino și tu cu noi!

Cu drag 1437045076534220280416 (1)

Reclame

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

w

Conectare la %s